تبلیغ کنندگان پس از واکنش شدید به اظهارات ایوانکا ترامپ ، از نمایش Samantha Bee فرار می کنند

سامانتا بی، روز چهارشنبه بعد از یک رسوایی در مورد استفاده از زبان خام به سمت "Frontal Trump.Bee" (measurement calling calling، movie Warner Warner،، پلی استیشن ۴ و تصاویر جهانی، تنها مشتی تبلیغ کنندگان را در طی این برنامه از جمله آگهی دهندگان خدمات ویژه تلویزیونی، advertiser Warner، پلی استیشن ۴ و یونیورسال منتشر کرد. (یونیورسال پیکچرز یک واحد از NBCUniversal، شرکت مادر ان بی سی)است، این شبکه همچنین نقاط تبلیغاتی برای نمایش‌های خود را اجرا کرد و شامل یک بخش بود که در آن بی به عنوان تاکو، Geico، جیم بیم، مزرعه ایالتی و others.Last هفته گذشته به طور عمومی اعلام کرده بود که دیگر در این برنامه تبلیغ نخواهند کرد. مایلم صادقانه از Ivanka ترامپ و به خاطر استفاده از یک expletive در برنامه خود برای توصیف او در شب گذشته، پوزش بخواهم. این کار نامناسب و نابخشودن‌ی بود. من از یک خط عبور کردم و عمیقا از آن پشیمان شدم. سامانتا بی (@ iamsambee)۳۱ مه ۲۰۱۸ تبلیغات نشان داده‌اند تمایل فزاینده‌ای به بیرون کشیدن تبلیغات از نمایش‌ها نمایش می‌دهد که جرقه انتقاد عمومی را می‌زند. پس از اینکه یک گروه فعال لیبرال، او را در مورد پوشش خود از کاندیدای مجلس سنا روی مور هدف قرار داد، شان News میزبان شان Hannity آگهی دهندگان را از دست داد. آگهی دهندگان بیشماری از ماه فوریه سال ۲۰۱۶ برنامه "Full استخوان" خود را از این مقاله به نمایش گذاشتند و از to Trump (۷ ژوئن ۲۰۱۸، ۵: ۱۵ بعد از ظهر به وقت شرقی): نسخه قبلی این مقاله یکی از شرکت‌هایی شد که تبلیغات روی برنامه سامانتا را متوقف کردند. کمپانی مزرعه ایالتی است، نه Allstate.

منبع
سئو کویک برنامه ,تبلیغات ,نمایش ,دهندگان ,آگهی ,تبلیغ ,آگهی دهندگان ,مزرعه ایالتی ,تبلیغ کنندگان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلیموس رسانه اینترنتی گلکسی استار فروشگاه funh (سایت تفریحی سرگرمی و دانلود) اولین مرجع Arma 3 در ایران تنها چت چت روم فارسی قیچی باغبانی سه سیب چت|سیب چت|گلشن چت|ساز چت dostan