۶ دستور العمل تعطیلات برای قرض گرفتن از فرهنگ‌های مختلف دنیا

خطا در ترجمه؛ لطفاً مجدداً تلاش کنید.

جایگزین ealthier.CaribbeanThe Spruce Eats بسیاری از جزایر موجود در کارائیب انگلیسی زبان ، مانند ترینیداد و توباگو ، تأثیرات عمده ای از فرهنگ های مختلف از جمله بومیان کارائیب و آراواک بومی ، هند ، آفریقا ، چین ، اسپانیا و انگلیس دارند. امروز مردم و فرهنگ جزایر نمایانگر گذشته هستند. مایا فلر ، RD می گوید: "من نسل اول آفریقایی-کارائیب آمریکایی هستم و هر دو پدر و مادرم در اواخر دهه 60 به اینجا مهاجرت کرده اند."فلر می افزاید:"آنچه من بیشتر از غذاهای ترینیداد و توباگو دوست دارم طعم دهنده هایی است که ظروف با استفاده از ادویه هنگام بازی با دما و بافت در ظروف مشخص می شوند.". نخود فرنگی ، سبزیجات و مرغ حاصل از فرزندان هندی این جزیره است. یکی از محبوب ترین غذاهایی که در یک "آهک" سرو می شود - که در غیر این صورت به عنوان یک گردهمایی شناخته می شود - کالالو است که از فرهنگ های آفریقایی و کارائیب سرچشمه گرفته است. فلر می گوید: "من کالالو را به عنوان یک غذای خاکی نرم ، ساخته شده از گیاهان بامیه و برگ [و همچنین ادویه ها و شیر نارگیل] توصیف می کنم.". کالالو معمولاً با غذای ذرت coo coo سرو می شود ، یک نسخه ادویه دار و غلیظ و خامه ای از polenta.Try it: Feller پیشنهاد می کند سبزیجات سنتی را در جدول تعطیلات خود برای کالالو تغییر دهید. در سراسر جهان ، آنها بسیاری از روش های غذایی مشابه را به اشتراک می گذارند. رژیم غذایی ثبت شده لورن هریس پین ، RDN ، نویسنده "باشگاه صبحانه بسته بندی شده با پروتئین"یکی از بسیاری از آمریکایی ها است که تعطیلات یهودی را جشن می گیرد."در هانوکا ، ماده مشترک روغن است ، زیرا ما در حال جشن گرفتن معجزه ای هستیم که اتفاق افتاد هنگامی که هریس پین می گوید ، یهودیان فقط روغن کافی برای سوزاندن نور در معبد خود داشتند و هشت روز به طول انجامید. با آن روغن ، یهودیان به طور سنتی لاتک سیب زمینی و شیرینی ژله ای درست می کنند

غذای تعطیلات معمولی nother بریس است ، که اعتقاد بر این است که به عنوان اصلی محبوب یهودی تبدیل شده است زیرا این یک برش گوشتی از جلوی حیوان است. هریس پین می افزاید: "مادربزرگ بزرگ من در مجارستان متولد شده است و پاپریکا ادویه اصلی در بسیاری از دستور العمل های خانوادگی ما است ، مانند مرغ پاپریکا." سعی کنید: هریس پین به عنوان یک متخصص تغذیه ثبت شده ، غذاهای سنتی تعطیلات را با یک گل کلم و گل کلم و گل سرخ او از مرغ پاپریکا. او می گوید: "در حالی که بیشتر غذاهای یهودی از نظر تاریخی حاوی چربی مرغ هستند ، ما دستور العمل هایی را برای چربی های سالم تر مانند زیتون یا سایر روغن های مایع در نظر گرفته ایم."اوکرینینانNomadista NutritionMascha Davis ، MPH ، RD ، یک متخصص تغذیه خصوصی ، از اوکراین به ایالات متحده مهاجرت کرد. به عنوان یک پناهنده ی وقتی 7 ساله بود. دیویس می گوید:". اکثر غذاهای سنتی اوکراین نمایانگر آب و هوا و رژیم غذایی دهقانان است. سبزیجات ریشه مانند چغندر و سیب زمینی اجزای اصلی بسیاری از ظروف و همچنین سایر غذاها مانند قارچ و کلم هستند. احتمالاً شناخته شده ترین ظرف ، بورشت ، سوپ سبزیجات با چغندر ، سیب زمینی و کلم است. دیویس همچنین سایر وعده های غذایی محبوب ، مانند رولت های کلم پر شده از هالوبیت را توصیف می کند - و مورد علاقه وی ، "seledka pod shuboi". دیویس می گوید: "این به معنای واقعی کلمه ترجمه به"شاه ماهی زیر یک کت خز "است ، که باعث می شود همه دوستان آمریکایی من از آن لذت ببرند.""این به معنای واقعی کلمه ، تعطیلات لازم نیست تا یک سوپ بورس ساده را شلاق بزنید ، اما این غذای پر جنب و پر جنب و پر جنب و پر جنب و پر جنب و پر جنب و پر جنب و جوش ، قطعاً رنگ را به میز تعطیلات اضافه می کند. غلات ، آجیل ، لوبیا ، عدس ، لبنیات ، ماهی ، زیتون و روغن زیتون "، می گوید: Rahaf Al Bochi ، RD ، LD ، صاحب Olive Tree Nutrition و سخنگوی آکادمی تغذیه و رژیم های غذایی

rtant به خانواده سوری خود گفت که او یاد گرفته‌است چگونه غذاهای سنتی خود را طبخ کند . آل Bochi می‌گوید : " از همه مهم‌تر , یکی از غذاهای غالب در جشن شرقی شیرین , چیز شیرینی است ." دلیل این فداکاری نسبت به دسرها به طور کامل شناخته‌نشده است , اما به نظر می‌رسد که وعده‌های غذایی اصلی همواره شامل یک غذای بره با برنج یا نخود فرنگی است ( گندم که در خاور میانه رشد می‌کند ) . آن را امتحان کنید : بسیاری پیشنهاد می‌کنند که حرکت شیرینی به افراد حرفه‌ای را رها کرده و به سمت نانوایی رفته و برخی از این غذاها را امتحان کند . او اضافه می‌کند : " با این حال , چیزی که شما می‌توانید در خانه انجام دهید این است که غذاهای خوش‌مزه سوری licious staniDesi ترکیبی از غذاها از شبه‌قاره هند و آسیای میانه هستند " . Devje ذکر می‌کند که سبزیجات نژادی مانند bhindi ( okra ) و baingan ( eggplant ) معمولا در سالاد گوجه‌فرنگی با چاشنی سنتی پخته می‌شوند و غذاهای سنتی با نان و میوه‌های خشک تهیه می‌کنند

بگذارید در فیس بوک، تویی‌تر و اینستاگرام حضور داشته باشیم.

منبع
سئو کویک غذاهای ,تعطیلات ,گوید ,سنتی ,بسیاری ,غذایی ,غذاهای سنتی ,هریس پین ,دستور العمل ,واقعی کلمه ,معنای واقعی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ساخت آلاچیق -محوطه سازی انصار صاحب الزمان(عج) الوند بلاگ Jaxtoneqls60 site سایت رسمی فرشاد حاجیوند وبسایت تفریحی کـــولـاکــ91 | K o O l A k 9 1 سلطان نصیر